درباره ما

هدف:

مجموعه Auto360 با ارائه خدمات متمایز در راستای امر داد و ستد خودرو بر آن شده تا با ارائه امکاناتی منحصر به فرد، آسودگی خیال را برایتان به ارمغان بیاورد تا شما با صرف کمترین زمان و هزینه، مناسب ترین خودرو را با پرداخت هزینه ای منصفانه بدست بیاورید و یا آن را با قیمت مطلوب به فروش برسانید.

فضای مجازی:

در وب سایت Auto360 میتوانید به سادگی خودروی خود را آگهی نمایید و با بهره گیری از ویژگی های برجسته آن امکان بیشتر دیده شدن آگهیتان را بالا ببرید تا به فروش خودرویتان سرعت بخشید.

نمایندگان:

ما با در اختیار داشتن شبکه گسترده ای از نمایندگان در جای جای کشور، علاوه بر نمایش آگهی شما به دیگر خریداران میتوانیم امکان فروش آسان و سریع خودروی شما را فراهم آوریم. همچنین شما عزیزان می توانید با خرید از نمایندگان Auto360 خودروی مطلوب خود را با خیالی آسوده و قیمتی مناسب بدست بیاورید.

نمایشگاه:

با نمایشگاه های Auto360 امکان داد و ستد به شکل امانی با شرایط ویژه برای خودرویتان فراهم شده تا از دغدغه های خرید و فروش خودرو و هدر رفت وقت ارزشمند شما جلوگیری نماییم، کلیه خودروهایی که در نمایشگاه مستقر می گردند دارای گزارش کارشناسی صحت سلامت خودرو هستند تا با خیالی آسوده داد و ستد شوند.