ورود به سایت
برای ثبت‌ نام و ورود به سیستم شماره همراه خود را وارد کنید.

چرا AUTO360؟

ما فقط بهترینها را میفروشیم

خودروهای برگزیده
خودروهای قابل فروش در اتو 360 به دقت و با وسواس انتخاب شده اند . خودروهای با کارکرد زیاد و کیفیت پایین در سبد فروش اتو 360 جایی ندارند.
کارشناسی با جزئیات
بیش از 150 آیتم از خودرو توسط کارشناسان حرفه ای اتو 360 مورد بررسی قرار میگیرند تا از استاندارد بودن خودرو اطمینان حاصل شود.
ارائه بهترین پیشنهاد
اتو 360 بهترین انتخاب ممکن را با توجه به سلیقه و بودجه مشتری ، از میان طیف متنوعی از خودروهای با کیفیت پیشنهاد می نماید.

خرید خودرو ، بدون دغدغه

قیمت بدون چانه زنی
کارشناسان اتو 360 بهترین و منصفانه ترین قیمت فروش را ارائه می نمایند . مشتری می تواند بدون نگرانی و بدون نیاز به چانه زنی نسبت به خرید خودرو اقدام نماید.
پشتیبانی همه جانبه
چه شما همه چیز را درباره ی خرید خودرو بدانید یا اینکه هیچ اطلاعاتی در این خصوص نداشته باشید ، ما به هر طریق ممکن آماده ی راهنمایی و کمک به شما هستیم
شبکه ی نمایندگان
شبکه گسترده نمایندگیهای ما در سطح کشور ، ضامن خدمت رسانی مناسب به شما در خصوص مشاوره ، کارشناسی و خرید خودرو و حتی ارائه خدمات فنی می باشد.
شرایط خرید منعطف
شما می توانید با توجه به بودجه مورد نظر ، از شرایط خرید آسان و متنوع نقدی و اعتباری ما بهره مند شوید.

فروش آسان خودروی شما

اتو360 خریدار خودروی شما
شما می توانید با خیالی آسوده فروش خودروی خود را به اتو 360 بسپارید اتو 360 خودروی شما را کارشناسی کرده و قیمت منصفانه خرید را به شما پیشنهاد میدهد.
درباره اتو ۳۶۰
اتو 360 یک سایت درج آگهی خودرو نیست. اتو 360 مجموعه ای است که تمام فرایند خرید و فروش خودرو های با کیفیت را تسهیل می کند تا شما بتوانید با یکبار مراجعه به نمایندگی خودرو خود را در صورت داشتن کیفیت لازم بفروشید و نیز با خیال آسوده خودرو خود را به شکل آنلاین انتخاب کرده و با مراجعه به نمایندگی خریداری نمایید. بر آنیم که با اضافه نمودن دیگر امکانات و تسهیلات، آسودگی خیال و نیز تجربه ای متفاوت از خرید و فروش خود رو را برای شما به ارمغان بیاوریم.
ارتباط با ما
کیلومتر ۹ جاده مخصوص کرج، خیابان نخ زرین، پلاک ۲۳
تماس:
  • 88172520
  • 88761828
عضویت در خبرنامه
ما را دنبال کنید